Matrace Petra / Ilona, Erika / Dita, Klára / Sandra a Tina / Jitka sú určené do rozkladacích lôžok. Konštrukcia matracov je tvorená tak, aby matrac splnili požiadavky ako na príjemné sedenie, tak aj na pohodlné ležanie. V ponuke nájdete ako jednoduchšie matrace, určené skôr na príležitostné spanie, tak aj kvalitnejšie matrace, ktoré sú určené aj na spanie trvalé.

Matrace do rozkladacích postelí š. 90 cm: Jitka*, Ilona**, Dita***, Sandra***

Matrace do rozkladacích postelí š. 80 cm a rozkladacích kresel Quattro: Tina*, Petra**, Erika***, Klára***


Matrac Jitka*

jednoduchá matrac vyrobený z kvalitnej PUR peny, určená do postelí š. 90 cm. Matrac má na jednej strane zónový profil. Matrac ponúka pevnejšie podperu ako pre sedenie, tak i ležanie.Výška matraca Jitka: cca 16 cm (výška jadra 14 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Ilona**

je dvojvrstvová matrac vyrobená z kvalitnej PUR peny, určená do postelí š. 90 cm. Matrac má z každej strany inú tvrdosť. Tvrdšia strana je určená pre sedenie, stredne tvrdá strana so zónovou povrchovou profiláciou je odporúčaná pre ležanie. Výška matraca Ilona: cca 16 cm (výška jadra 14 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Dita***

je kvalitná zónová dvojvrstvová matrac, ktorá kombinuje PUR penu Duren® a značkovú studenú penu CELTEX®, určená do postelí š. 90 cm Matrac je vhodná ako pre sedenie, tak aj pre trvalejšie spanie. Elastickejšie strana matrac z peny CELTEX® má zónovú profiláciu povrchu a zaistí príjemný spánok aj optimálny odvod vlhkosti. Výška matraca Dita: cca 16 cm (výška jadra 14 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Sandra***

je kvalitná zónová trojvrstvová matrac, ktorá kombinuje PUR penu Duren®, značkovú studenú penu CELTEX® a výberovou viscoelastickou penu CELSIO®, určená do postelí š. 90 cm. Matrac je vhodný na sedenie, ako aj na trvalý spánok. Elastickejšie vrstva matrac z peny CELTEX® má zónovú profiláciu a zaistí príjemný spánok aj optimálny odvod vlhkosti. Povrchová vrstva z viscoelastickej – lenivej peny Celsio ® ponúka vyššie pohodlie a komfort celého matraca. Sandra výška matraca: cca 16 cm (výška jadra 14 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Tina*

jednoduchá matrac vyrobený z kvalitnej PUR peny, určená do postelí š. 80 cm a pre rozkladacie kreslo Quattro. Matrac má na jednej strane zónový profil. Matrac ponúka pevnejšie podperu ako pre sedenie, tak i ležanie.Výška matraca Tina: cca 14 cm (výška jadra 12 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Petra**

je dvojvrstvová matrac vyrobená z kvalitnej PUR peny, určená do postelí š. 80 cm a pre rozkladacie kreslo Quattro. Matrac má z každej strany inú tvrdosť. Tvrdšia strana je určená pre sedenie, stredne tvrdá strana so zónovou povrchovou profiláciou je odporúčaná pre ležanie. Výška matraca Petra: cca 14 cm (výška jadra 12 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Erika***

je kvalitná zónová dvojvrstvová matrac, ktorá kombinuje PUR penu Duren® a značkovú studenú penu CELTEX®, určená do postelí š. 80 cm a pre rozkladacie kreslo Quattro. Matrac je vhodná ako pre sedenie, tak aj pre trvalejšie spanie. Elastickejšie strana matrac z peny CELTEX® má zónovú profiláciu povrchu a zaistí príjemný spánok aj optimálny odvod vlhkosti. Výška matraca Erika: cca 14 cm (výška jadra 12 cm).

Zobraziť v e-shopu


Matrac Klára***

je kvalitná zónová trojvrstvová matrac, ktorá kombinuje PUR penu Duren®, značkovú studenú penu CELTEX® a výberovou viscoelastickou penu CELSIO®, určená do postelí š. 80 cm a pre rozkladacie kreslo Quattro. Matrac je vhodný na sedenie, ako aj na trvalý spánok. Elastickejšie vrstva matrac z peny CELTEX® má zónovú profiláciu a zaistí príjemný spánok aj optimálny odvod vlhkosti. Povrchová vrstva z viscoelastickej – lenivej peny Celsio ® ponúka vyššie pohodlie a komfort celého matraca. Výška matraca Klára: cca 14 cm (výška jadra 12 cm).

Zobraziť v e-shopu